Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Od 2011 roku prowadzę photobloga, bo chociaż nie mogę się pochwalić umiejętnościami pisarskimi lubię udostępniać zdjęcia i nimi przekazywać różne treści, najczęściej te, których słowami wyrazić się nie da. Czasami jednak jest potrzeba-tak jak teraz. Potrzeba by coś wyjaśnić. Prowadzenie photobloga bardzo mi się podoba, z uwagi na to, że to świetny sposób by dzielić się swoimi przeżyciami, doświadczeniami, pracami, twórczością.Długo trwało nim doczekałam się porządnego aparatu, a kiedy już to zastąpiło, postanowiłam zrobić coś świeżego. Nie mówię tu o rewolucji, ale o  zrobieniu czegoś nowego dla samej siebie, lepiej, niż robiłam to wcześniej. Stąd pomysł na własną stronę. Strona internetowa bez reklam, bez dodatkowych rozpraszaczy, prosta, zwykła, dopracowana i na bieżąco dopieszczana, rozwijana. Co na niej można znaleźć? Dział AKTUALNOŚCI to dział, gdzie dzielę się wszystkim, co dla mnie ciekawe i warte uwagi na tle moich przeżyć. Opisuję, co aktualnie się u mnie dzieje i co planuję na przyszłość, a także wszystkie inne głupoty które mi przyjdą na myśl. Ponieważ odkryłam stosunkowo niedawno moją nową pasję jaką jest fotografia i mam za sobą kilka sesji i zamierzam robić ich jeszcze więcej, w dziale SESJE będzie można obserwować moje postępy, oglądać fotografie, przeczytać opisy, relację z sesji. Natomiast w zakładce GALERIA utworzę całą zbieraninę zrobionych przeze mnie zdjęć i tam, jeśli ktoś woli zamiast czytania, wyłącznie oglądać, znajdzie coś dla siebie.

Wszystko co wstawiam będzie można komentować, oceniać. W przyszłości zamierzam udostępnić możliwość pokazania swojego własnego dorobku innym, również i Tobie. Możliwość opowiadania o sobie, o tym co się robi i lubi, poprzez założenie własnego profilu, który zostanie wygenerowany po zarejestrowaniu. Idea jest głównie taka, by zachować wszystkie swoje prawa autorskie (często wstawiając swoje prace na publiczne strony jednocześnie zrzekamy do nich praw), nie stworzyć wielkiego portalu, ale stronę, gdzie możemy poznać nowych, nietuzinkowych ludzi. W celu stworzenia kameralnej atmosfery, zostanie nałożone ograniczenie, co do liczby profil. Planuję dać pole ciekawym ludziom do współpracy, wymiany poglądów, spostrzeżeń, a wszystko po to by żyło się nam lepiej i byśmy mogli się wzajemnie ubogacić i stać się bardziej twórczy.

Studiuję dziennie toteż na początku będzie trudno. Mój kierunek nie pozwala mi się nudzić i ciężko jest znaleźć wolny czas dlatego wyrozumiałość i cierpliwość jest w tym momencie bardzo mile widzianą cechą. Będę się starała w miarę możliwości uzupełniać wpisy, ale w życiu bywa różnie, dlatego nie składam żadnych obietnic. Pomimo wszystko jestem pełna entuzjazmu i tego samego spodziewam się z drugiej strony ekranu!

 

Ruszamy!

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież